Заслужена побједа фудбалера Младости | Херцег Телевизија Требиње

Заслужена побједа фудбалера Младости

Датум:06.04.2015.

Фудбалери Младости су у 17. колу  Прве лиге Републике Српске угостили екипу Подриња из Јање. Утакмица за домаћина је била од значаја у борби за опстанак обзиром да су у 15. колу као домаћини поражени од екипе ФК „Крупа“ из Крупе на Врбасу резултатом 2:1, а на два гостовања у 14. колу у Приједору и 16. колу у Дервенти били поражени од домаћина Рудара (3:1) и Текстилца (1:0) и тиме довели себе у опасну зону за испадање.

fudbal

Домаћа Младост је заслужено побиједила резултатом 3:1 захваљујући доброј игри свих играча а посебно најбољем играчу утакмице Ћеранићу који је постигао два поготка.

Голове за Младост су постигли Перовић Милош у 16. минуту,Ћеранић Рајко у 56. и 89. минуту. Једини погодак за госте из Јање постигао је  Хасановић Нуко у 73. минуту.
Младост је играла у саставу: Гузина, Перовић (од 89. мин.Сушић Д), Салатић, Сушић Н. Горановић (од 69. мин.Пушара), Вицо, Прело, Андрић, (од 79. мин.Тохољ), Комненић, Ћеранић, Вуковић.
У 18. колу Првенства РС које се игра  у суботу 11. априла у 15.  часова фудбалери Младости гостују у Вишеграду гдје се састају са домаћом екипом ФК „Дрина ХЕ“.

У заосталој утакмици 18. кoла прољетног дијела првенства Омладинске лиге БиХ група „ЈУГ“ које ће се одиграти у сриједу 08. априла омладинци Младости су домаћини  вршњацима ФК „Локомотива“ из Мостара ако то дозволе временски услови.

У следећем 24. колу које се игра у суботу 11.04.2015 године Омладинци гостују у Томиславграду гдје се састају са домаћом екипом НК „Томислав“. Утакмице почињу у 12:00 сати кадети и 14:00 сати јуниори.

Извор: Опшина Гацко