Nezaustavljivi 'LEO': Rukometaši nastavljaju pobjednički niz | Herceg Televizija Trebinje

Nezaustavljivi 'LEO': Rukometaši nastavljaju pobjednički niz

Izvor: Herceg TV | Datum:22.04.2018.

Rukometaši Leotara nastvili su sjajan niz pobjeda savladavši ekipu Teslića na njihovom parketu  rezultatom 32:24.

Šestom pobjedom zaredom plavo-bijeli su se učvrstili na drugoj poziciji koja ih vodi u Premijer ligu.
Prvih dvadeset minuta se igralo se gol za gol, s tim što su domaći uglavnom imali prednost, a onda kreće rapsodija izabranika Milana Simonovića. Za deset minuta postižu osam pogodaka, dok su domaći samo jednom savladali Savovića, pa se na odmor otišlo rezultatom 11:17.
U nastavku meča igrači Leotara znalački su sačuvali prednost da bi na kraju rezultat glasio 24:32.
U Leotaru najefikasniji su bili Srdanović sa 8 i Jovanović sa 7 pogodaka, dok je kod domaćih Martinović postigao 12 golova.
U narednom golu Leotar na svom parketu dočekuje ekipu Drine iz Zvornika.