Za članove PVK Leotar 27 zlatnih medalja i pehar | Herceg Televizija Trebinje

Za članove PVK Leotar 27 zlatnih medalja i pehar

Izvor: Radio Trebinje | Datum:11.06.2018.

Članica Plivačkog vaterpolo kluba „Leotar“ Nevena Kurtović osvojila je prvo mjesto na Državnom prvenstvu u plivanju koje je proteklog vikenda održano u Banjaluci.

Nevena je odbranila titulu prvaka BiH u disciplini 1.500 metara slobodno.

Članovi ovog kluba učestvovali su juče i na plivačkom mitingu „Mlade nade 2018“ koje je održano u Nikšiću, osvojivši ukupno 26 medalja, od čega sedam zlatnih, 11 srebrnih i osam bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su: Lidija Bajčetić, u disciplinama 50 m prsno i 50 m delfin, Sara Ratković, na 50 m leđno, Srđan Kurtović na 50 m kraul i 50 m delfin i Helena Jovanović, na 50 m leđno i 50 m delfin.

U ekipnom plasmanu članovi Plivačkog vaterpolo kluba „Leotar“ zauzeli su treće mjesto.

Naredno takmičenje za koje se pripremaju trebinjski plivači je tradicionalni Međunarodni memorijalni plivački miting „Srđan i Maksim“, koji će se narednog vikend održati u Trebinju.