Футсал премијер лига: Невесињцима довољно полувријеме | Херцег Телевизија Требиње

Футсал премијер лига: Невесињцима довољно полувријеме

Датум:25.03.2015.

У 16. колу Футсал премијер лиге БиХ КМФ „Невесиње“ савладао је вечерас Каскаду резултатом 4 : 2.

Невесињци су главнину посла одрадили у првом полувремену, а у наставку су дефанзивном тактиком одбранили стечену предност. Било је и лијепих потеза што су гледаоци у  солидно попуњеној  Спортској дворани награђивали аплаузима.

Истакао се Братић са три гола, а на голу домаћих бриљирао је  и Ромовић поготово у другом полувремену када су гости из Грачанице створили  неколико изгледних прилика. У финишу сусрета Невесињци нису искористили два казнена ударца.

Након проласка у полуфинале Купа БиХ и вечерашњег тријумфа у Премијер лиги очигледно је да је невесињски састав поправио форму. Ипак, и даље су мале шансе да сачува премијерлигашки статус.

Извор: Радио Невесиње