Plivački vaterpolo klub „Leotar“ najuspješnija ekipa na Čigota kupu | Herceg Televizija Trebinje

Plivački vaterpolo klub „Leotar“ najuspješnija ekipa na Čigota kupu

Izvor: Radio Trebinje | Datum:13.11.2017.

Plivači PVK „Leotar“ osvojili su 56 medalja i pehar za prvo mjesto u ekipnom plasmanu na 23. Jesenjem plivačkom „Čigota kupu“, koji je juče održan na Zlatiboru.

U konkurenciji 265 plivača iz 15 klubova iz Srbije i Republike Srpske, plivači „Leotara“ osvojili su 27 zlatnih, 21 srebrna i 7 bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su Miloš Ćeranić u disciplinama 50 metara slobodno, 50 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Matija Ratković 50 metara slobodno, Jovana Đerković 50 metara slobodno, Nikola Lješković 50 metara prsno, 50 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Milan Bajčetić 50 metara prsno i 50 metara delfin, Vladimir Grgurević 50 metara prsno, Stevan Zirojević 50 metara prsno, Filip Jokanović 50 metara prsno i 50 metara leđno, Maja Čučković 50 metara prsno i 50 metara leđno, Luka Ratković 50 metara leđno, Vuk Varaga 50 metara leđno, Srđan Kurtović 50 metara delfin, Gojko Janković 50 metara delfin, Sanja Krivoglav 50 metara delfin i 100 metara leđno, Veljko Jovanović 100 metara slobodno, 100 metara leđno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno, Nikola Telebak, 100 metara leđno, 100 metara prsno i u štafeti 4 x 50 metara slobodno.