Završena je akcija prikupljanja slatkiša i igračaka za novogodišnje paketiće koji su namjenjeni našim malim sugrađanima iz porodica slabijeg materijalnog stanja.

Ovim putem Crveni krst Trebinje želi da se zahvali svim ljudima dobre volje koji su učestvovali svojim prilozima i pomogli da obradujemo naše male sugrađane i njihove roditelje.
Akciju su svojim prilozima pomogli: Savjet učenika Srednjoškolskog centra, Savjet učenika Tehničke škole, Savjet učenika Gimnazije “Jovan Dučić“, Osnovna škola „Sveti V. Ostroški“, Dom učenika, Đim Trade d.o.o. izvjestan broj naših sugrađana, kao i Mladi socijalističke partije i Mladi SNSD-a.
Paketići ne bi bili paketići kad u njima ne bi bila i po jedna igračkica a njih su u svojoj akciji prikupile vrijedne ruke Marine, Lene i Dubravke Vujinović.
Hvala još jednom svima koji su pomogli da se praznični dani uljepšaju a mnogobrojni mališani obraduju.
Svim našim sugrađanima želimo mirne i radosne predstojeće praznike.
Šta Vi mislite o ovome?