Леотар поражен у Широком | Херцег Телевизија Требиње

Друштво

Леотар поражен у Широком

Извор: Радио Требиње | Датум:15.08.2021.

Фудбалери Леотара поражени су у Широком резултатом 2:0 у оквиру 5. кола Премијер Лиге.

Већ у другој минути Тодоровић је шутирао, али Јурић блокира у задњи час. Нешто касније узвраћа Широки Бријег, но Икић из добре позиције није погодио. У 30. минути Мишкић спашава домаће након покушаја Тодоровића, те Аћимовића.

У 60. минути велика шанса за госте. Аћимовић са десетак метара промашује гол, голман Мишкић се није ни помјерио.

Пред сами крај Папоња је имао велику шансу за Широки Бријег, но ни он није погодио.

Ипак, четири минуте прије краја домаћи долазе до гола. Иван Икић из слободњака феноменално погађа мрежу Требињаца и доноси радост малобројним навијачима на Пецари. У судијској надокнади коначних 2:0 поставља након контре Данијел Лукић.

Била је ово прва побједа Широког Бријега у новој сезони, а Леотару трећи пораз.

Категорија: Друштво