U Banjaluci uhapšen Trebinjac: Prijetio ženi | Herceg Televizija Trebinje

Hronika

U Banjaluci uhapšen Trebinjac: Prijetio ženi

Izvor: agencije | Foto: agencije | Datum:26.06.2026.

Banjalučka policija uhapsila je D.B. iz Trebinja zbog sumnje da je telefonom slao prijeteće poruke ženskoj osobi.

 

Ovo lice osumnjičeno je za krivično djelo ugrožavanje bezbjednosti koje je počinilo od 18. maja do 23. juna, saopšteno je iz banjalučke Policijske uprave.

Policija je uhapsila dva pijana vozača koja su učestvovala u saobraćajnim nezgodama sa materijalnom štetom.

Kod lica M.B. utvrđeno je prisustvo 1,56 promila alkohola u krvi, a kod Ž.S. iz Prnjavora 2,10 promila.


Kategorija: Hronika

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!

Najčitanije u ovoj kategoriji: