
Zaslužnim ustanovama, organizacijama i sponzorima koji svojom podrškom doprinose radu Aktiva uručene su zahvalnice. Priznanja su dobili Služba za transfuzijsku medicinu Bolnice Trebinje, Opština Berkovići, Mljekara „Pađeni“ i kafe-bar „Imperia“ iz Berkovića, koji su svojom podrškom doprinijeli uspješnoj realizaciji ove humanitarne akcije.
Aktiv dobrovoljnih davalaca krvi „Berkovići“ zahvaljuje svim dobrovoljnim davaocima, saradnicima i sponzorima koji su svojim doprinosom pokazali da je humanost vrijednost koja nas povezuje i obavezuje.
„Svako darivanje krvi je dar života i najveći izraz čovječnosti. Posebno me raduje što nam se pridružuju novi davaoci, jer to pokazuje da humanost ima budućnost. Hvala svima koji su danas bili dio ove akcije i još jednom pokazali da je čovjek najveći onda kada pomaže drugom čovjeku“, poručio je predsjednik Aktiva dobrovoljnih davalaca krvi „Berkovići“ Saša Okuka.

Šta Vi mislite o ovome?