Премијер футсал лига: Продановићева петарда за Бротњо | Херцег Телевизија Требиње

Премијер футсал лига: Продановићева петарда за Бротњо

Извор: Радио Невесиње | Датум:22.04.2018.

У 20. колу Премијер футсал лиге БиХ КМФ „Невесиње“ савладао је синоћ Бротњо 6:3.

Невесињци су први пут савладали екипу из Читлука, а што је много важније укњижили су драгоцјене бодове у борби за опстанак.

Након мирног првог полувремена у којем су домаћи преко Пудара повели са 1:0 стријелци су се у наставку распуцали. Горан Продановић је за 13 минута постигао чак пет голова и потпуно потопио гостујући састав.

До краја сезоне преостала су још два кола. Невесињци прво гостују код Зрињског, а потом дочекују Танго. Двије побједе гарантују опстанак, а у случају скромнијег бодовног салда зависили би од других резултата.