Вележ убједљив против Пролетера: Хет трик Петковића | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Вележ убједљив против Пролетера: Хет трик Петковића

Извор: Радио Невесиње | Датум:26.04.2018.

У заосталој утакмици 17. кола Друге лиге РС-исток фудбалери Вележа јуче су у Невесињу декласирали Пролетер резултатом 4:0.

Хет трик на овом сусрету постигао је Миљан Петковић који је са 12 голова тренутно трећи стријелац лиге.

Невесињци су данас били расположени за игру, а посао су завршили већ у првом полувремену када су стекли вођство од 3:0. Петковић је два пута главом готово на идентичан начин затресао мрежу гостију, а трећи погодак је дјело Радовића.

Већ на почетку другог полувремена Петковић поставља коначан резултат. Вележ је до краја имао још доста прилика, али је остало 4:0. Скромна гостујућа екипа из Дворова данас ниједном није озбиљније угрозила Зуровца.

Са три бода из данашњег сусрета Вележ се пробио на осму позицију на табели. У наредном колу гостује гатачкој Младости.

Прије почетка данашње утакмице минутом ћутње одата је почаст недавно преминулом Миливоју Милошевићу Мечи, дугогодишњем играчу и члану управе  Вележа.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!