Невесињац Дејан Драговић освојио златну медаљу на Свјетском купу | Херцег Телевизија Требиње

Невесињац Дејан Драговић освојио златну медаљу на Свјетском купу

Извор: Радио Невесиње | Датум:18.06.2018.

Кик боксер Вележа Дејан Драговић освојио је златну медаљу у дисциплини лоу кик на Свјетском купу у италијанском Риминију.

Трофејни невесињски спортиста наступао је у категорији до 86 кг, а у финалу је савладао домаћег такмичара. Претходно је у полуфиналу поразио украјинског репрезентативца.

Јуниорка Вележа Ивана Радић освојила је сребрну медаљу, након што је у неизвјесном финалном мечу заустављена од актуелне европске и свјетске првакиње из Италије.

На Свјетском купу у Риминију учествовало је 2.415 такмичара из 221 клуба и 36 држава.