Trebinjka Ana Popović zlatna u Mostaru | Herceg Televizija Trebinje

Trebinjka Ana Popović zlatna u Mostaru

Izvor: Radio Trebinje | Datum:01.07.2018.

Članovi Kluba vodenih sportova „Leotar“ osvojili su tri medalje na Drugom međunarodnom plivačkom mitingu „Orka aren kup 2018“ u Mostaru.

Najuspješnija od plivača KVS „Leotar“ bila je Ana Popović, koja je osvojila zlatnu medalju na 100 metara prsno, dok se u duplo kraćoj disciplini prsno okitila sa srebrnom medaljom.

Pored Ane, medalju je u Mostaru osvojila i Kristina Piljević. Ona se okitila brozanom medaljom na 100 metara prsno u juniorskoj kategoriji.

Organizator ovog plivačkog takmičenja bio je KVS „Orka“ iz Mostara, a učestvovalo je 27 klubova iz tri države -Norveške, Srbije i BiH.