Каратисти успјешни у Читлуку | Херцег Телевизија Требиње

Каратисти успјешни у Читлуку

Извор: херцег тв | Датум:17.09.2018.

На 18. међународном турниру у каратеу одржаном овог викенда у Читлуку каратисти Kарате клуба “Требиње” освојили су три медаље, по једну златну, сребрну и бронзану.

Златна медаљу освојио је Андрија Шаровић у катама, дјечаци узраста 8 година, сребро је припало Ивану Милинићу у категорији кате дјечаци 9 година, док је бронзану медаљу освојио Филип Милинић у истој категорији за дјечаке од 11 година.

На такмичењу је учествовало 560 младих каратиста из земаља региона, а требињски клуб представљало је седам такмичара.

Организатор је био Kарате клуб “Бротњо” из Читлука.

Из управе KK “Требиње” клуба истичу да су задовољни оствареним резултатима и да се припремају за наредна  такмичењима у БиХ и Црној Гори, као и за Државно првенство које се одржава 21.октобра  у Бања Луци.