Рукометни дерби у Невесињу завршен без побједника | Херцег Телевизија Требиње

Рукометни дерби у Невесињу завршен без побједника

Извор: Радио Невесиње | Датум:30.09.2018.

Дерби утакмица 2. кола Прве рукометне лиге Републике Српске Херцеговина – Дрина завршена је подјелом бодова. Ривали су синоћ у Спортској дворани “Невесињка“ играли тврдо и борбено, али је било и доста грешака, посебно у нападачким акцијама.

Невесињци су у утакмицу ушли са много жеље и мотивације. У првих двадесетак минута могли су да направе лијепу предност, али су промашени зицери и седмерци вратили госте у живот. Дрина у финишу првог полувремена прави серију 4:0 и најављује узбудљиво друго полувријеме.

Занимљиво је да у наставку ниједна екипа није успјела да направи предност већу од једног гола. Ривали су се смјењивали у вођству, а у посљедња два минута мреже су остале нетакнуте. У финишу је било доста узбуђења, оба ривала су могла до тријумфа, али је остало 20:20.