Невесињски рукометаши славили у Бањалуци | Херцег Телевизија Требиње

Невесињски рукометаши славили у Бањалуци

Извор: радио требиње | Датум:11.10.2018.

У 3. колу Прве лиге Републике Српске рукометаши Херцеговине савладали су синоћ у Бањалуци домаћу Младост резултатом 30:26.

Након изједначеног првог полувремена Невесињци су у наставку заиграли чвршће и ангажованије. Ипак, требало им је много труда да сломе борбеног ривала. Херцеговина је одиграла најбоље у посљедњој дионици када је било и најпотребније. У завршних десет минута невесињски састав је предвођен најискусијим рукометашима постигао девет, а Младост само два гола. Најрасположенији стријелци су били Драговић са девет и Ковачевић са осам голова. Пратио их је Ивановић са шест погодака. Успјешан деби имао је млади Лакета.

И поред тешког распореда Херцеговина је одлично отворила нову сезону. Послије три кола има седам бодова и заузима друго мјесто на првенственој табели. У наредном колу Невесињци ће на још једно тешко гостовање у Приједор и након тога очекују их нешто лакши ривали.