Невесиње: Четрнаест медаља за 'Вележ' на карате купу у Вишеграду | Херцег Телевизија Требиње

Невесиње: Четрнаест медаља за 'Вележ' на карате купу у Вишеграду

Извор: радио невесиње | Датум:15.10.2018.

На XIII карате купу „Видоје Андрић“ у Вишеграду Карате клуб „Вележ“ освојио је 14 медаља. На такмичењу је наступило 19 клубова и око 300 такмичара, а карате клуб „Вележ“ се представио са 17 каратиста који су освојили четири златне, четири сребрне, пет бронзаних и једну медаљу за учешће.

У катама појединачно златним медаљама су се окитили Валентина Пиљевић, Ђорђе Братић, Јана Радовановић и Владана Сикимић.

Сребрне медаље су освојили Филип Вуковић, Филип Ковачевић, Николина Јањић и Никола Радан.

Јелица Товаришић се окитила бронзом, а медаљом у категорији шампиона награђен је Саша Граховац.

У борбама бронзане медаље су освојили Николина Братић, Тамара Поповић и Горан Јањи