Невесиње: Херцеговина поново у побједничком ритму | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Невесиње: Херцеговина поново у побједничком ритму

Извор: Радио Невесиње | Датум:21.10.2018.

Рукометаши Херцеговине поново су у побједничком ритму. Синоћ су у оквиру 5. кола савладали ОРК Борац 30:27 и тако остали у врху табеле. Невесињци су морали уложити много труда да савладају квалитетну и добро организовану екипу из Бањалуке која годинама бруси таленте за први тим Борца.

У првом полувремену Херцеговина је поновила грешке из сусрета са Дрином, тако да су гости на одмор отишли са минималним вођством. У наставку, ствари су дошле на своје мјесто. Невесињска екипа је заиграла брже у нападу и са серијом 8:2 потпуно преузима контролу утакмице. Тренер Куртеш је до краја дао прилику и играчима са клупе који су солидно одрадили повјерену минутажу.

У редовима Херцеговине најефикаснији су били Чабрило са осам и Драговић са седам голова. Код гостију се истакао Бубић са седам погодака.

У наредном колу Невесињци гостују у Челинцу.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!