Вележ поново на побједничком колосјеку | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Вележ поново на побједничком колосјеку

Извор: Радио Невесиње | Датум:29.10.2018.

Фудбалери Вележа вратили су се на побједнички колосјек. У 12. колу у Невесињу су савладали Јединство из Бродца резултатом 1:0. Гол одлуке постигао је Петковић у 61. минуту.

Ривали су по јакој киши пружили доста квалитетну игру у којој су домаћини доминирали у већем дијелу утакмице. Гости из Бродца у првом полувремену погодили су оквир гола Зуровца, а у наставку више прилика имали су Невесињци.

Вележ је са три бода из данашње утакмице прескочио Јединство и гатачку Младост тако да тренутно заузима четврту позицију. У наредном колу невесињска екипа ће гостовбати у Брчком гдје ће одмјерити снаге са лидером првенства.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!