РК Херцеговина ниже гостујуће побједе | Херцег Телевизија Требиње

РК Херцеговина ниже гостујуће побједе

Извор: Радио Невесиње | Датум:29.10.2018.

Рукометаши Херцеговине остварили су и трећу гостујућу побједу ове сезоне. У 6. колу савладали су Челинац након узбудљиве завршнице резултатом 20:22.

У првом полувремену играло се чврсто са обје стране, екипе су се смјењивале у вођству и на одмор се отишло резултатом 9:9.

И у наставку се играло у сличном ритму. У 52. минуту Херцеговина је стекла предност од три гола, али су домаћи узвратили серијом 3:0.

У посљедња три минута Невесињци су одиграли без грешке и преко расположеног Чабрила овјерили побједу. Крилни играч невесињске екипе је сусрет завршио са осам постигнутих голова, а пратио га је Ковачевић са шест погодака.