КБС ТРЕБИЊЕ успјешан на престижном турниру | Херцег Телевизија Требиње

КБС ТРЕБИЊЕ успјешан на престижном турниру

Извор: Радио Требиње | Датум:11.11.2018.

У Београду је јуче одржан 6. Трофеј Раковице у каратеу, на коме су каратисти Клуба борилачких спортова Требиње освојили 7 медаља, по 3 златне и сребрене и једну бронзану.

Златне медаље су освојили Растко Спаић – наде у категорији до 50 килограма, Матија Kрунић – кадети категорија до 63 килограма и Анастасија Kопривица – категорија до 50 килограма.

Вриједан резултат освајањем сребрених медаља остварили су Стеван Драпић – наде до 37, Александар Бошњак – кадети до 70 и Сергеј Бјелица – наде категорија до 50 килограма.

У апсолутној категорији за наде Анастасија Kопривица је освојила бронзану медаљу.

„Нема шта, млади такмичари су остварили вриједан резултат на веома квалитетном турниру. Већ сљедеће седмице такмичари нашег клуба наступиће на купу ослобођења Будве“, кажу у овом спортском колективу.