Најмлађи такмичари АК 'Требиње' освојили 13 медаља на Међународној дјечијој олимпијади | Херцег Телевизија Требиње

Извор: Херцег ТВ | Датум:11.11.2018.

Данас је у Херцег Новом одржана 5. Међународна дјечија олимпијада школа спорта, на којој је учествовало преко 500 такмичара. Најмлађи такмичари Атлетског клуба "Требиње" први пут су наступили на једном оваквом такмичењу и остварили запажене резултате.

Од 13 клубова из Црне Горе, Хрватске и БИХ, чланови Атлетског клуба "Требиње" освојили су 13 медаља.

Златне медаље освојили су: Сара Миљковић, Кристина Грујичић, Мирко Игњатић, Сара Жуловић и Мара Ножица.

6 сребрних медаља су освојили: Сара Миљковић, Мирко Игњатић, Марко Кашиковић, Христина Црногорац, Нађа Чабрило и Јана Ђајић. Емилија Пикић освојила је бронзану медаљу.

"Иако први пут и у малобројном саставу, без такмичара у категорији 2012., 2013. и 2014. годиште, такмичари нашег клуба освојили су треће мјесто у екипном пласману", поносно истичу из Атлетског клуба "Требиње".