КМФ Леотар уписао важну побједу на домаћем терену | Херцег Телевизија Требиње

КМФ Леотар уписао важну побједу на домаћем терену

Извор: Херцеговина промо | Датум:18.11.2018.

Играчи КМФ Леотара данас су дошли до друге узастопне побједе на домаћем терену, савладавши резултатом 2:1, (2:0) екипу Каскаде из Грачанице. У утакмици пуној темпа и добре игре посебно се истакао сидраш Леотара Миљан Вицо, који је са два гола у периоду од 10. до 13. минута и ријешио овај сусрет.

Леотар је био ослабљен неиграњем новог појачања Бразилца Луиса, те Немање Чечура мотора ове екипе, што овој побједи додатно даје на значају. Екипа коју са клупе предводи Драган Спаић, у другом је полувремену почела прерано да чува резултат, што их је коштало гола Мујановића у 32. минуту.

Била је то тврда утакмица, и сјајна прилика за требињску публику да види младе снаге Леотара како се боре у највишем рангу БХ футсала. Додајмо још да је Срђан Сулвер, трећи голман ове екипе који је претходну домаћу утакмицу био фантастичан, такође био ван конкуренције за тим, због картона, баш као и поменути Чечур.

Играч утакмице Миљан Вицо на крају сусрета је рекао:

Била је ово тешка утакмица, а побједа на домаћем терену нам пуно значи. Имали смо пар пехова ове сезоне, али сада ствари полако долазе на своје мјесто. КМФ Леотар је стабилан премијерлигаш, те сам сигуран да ћемо у наставку сезоне играти још боље, будући да смо имали проблема са реализацијом, коју сада рјешавамо“, истакао је Вицо.

КМФ ЛЕОТАР – МНК КАСКАДА 2:1 (2:0)