Прва футсал лига РС: 'Јахорина' преокретом однијела бодове из Невесиња | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Прва футсал лига РС: 'Јахорина' преокретом однијела бодове из Невесиња

Извор: радио невесиње | Датум:03.12.2018.

У дерби утакмици 5. кола Прве футсал лиге РС КМФ „Невесиње“ поражен је синоћ од КМФ „Јахорина“ резултатом 2:4.

Невесињци су головима Миличевића и Братића брзо повели са 2:0 и чинило се ће Спортска дворана „Невесињка“ и даље бити неосвојива тврђава невесињског прволигаша Ипак, Паљани у посљедњим тренуцима првог дијела постижу гол који их је мотивисао да у наставку још више збију редове.

Гол Козића у 24. минуту потпуно их враћа у игру. Редале су се потом прилике на обје стране. Невесињци су нападали, а гости вребали шансе из контранапада. У томе су успјели три минута прије краја. Домаћи су у преосталом времену заиграли без голмана, стварали су прилике, али је лидер сачувао мрежу. У посљедњим секундама Шаровић дугом лоптом погађа небрањену мрежу и ставља тачку на дерби.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!