Futsal kup RS: Nevesinjci izborili plasman u 2. kolo | Herceg Televizija Trebinje

Futsal kup RS: Nevesinjci izborili plasman u 2. kolo

Izvor: radio nevesinje | Datum:10.12.2018.

KMF „Nevesinje“ plasirao se u 2. kolo Kupa Republike Srpske pošto je na startu ovog takmičenja porazio Obilić rezultatom 5:2. Nevesinjci su drugoligaša iz Prnjavora ugostili u Berkovićima zbog renoviranja Sportske dvorane „Nevesinjka“.

U odsustvu nekoliko standarnih igrača nevesinjski sastav je do pobjede došao poslije preokreta u drugom poluvremenu. Prvi dio susreta gosti su riješili u svoju korist rezultatom 2:1. U nastavku Nevesinjci su nametnuli svoj ritam i golovima Pudara, Miličevića, Draškovića i Kljajića stigli do ubjedljive pobjede.

Narednog vikenda KMF „Nevesinje“ nastavlja obaveze u Prvoj ligi RS. U 6. kolu gostuje u Kotor Varošu.