Меморијал 'Мишо Таминџија' Невесиње: У полуфиналу 'Рио' и 'Кафаница' | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Меморијал 'Мишо Таминџија' Невесиње: У полуфиналу 'Рио' и 'Кафаница'

Извор: радио невесиње | Датум:03.01.2019.

Прво вече елиминација на Меморијалном турниру „Мишо Таминџија“ донијело је узбудљиве утакмице и добру посјету.

У конкуренцији сениора пролаз у полуфинале кроз бараж изборили су Кафе РИО и Кафаница Билећа.

Кафе РИО је већ у првом полувремену повео са 3:0 и тај резултат је лако одржавао до минут и по прије краја. Међутим, млађани састав Кафе Клуба ни тада се није предавао и замало да направи сензацију. Авдаловић је са два брза гола подигао дворану на ноге. Ипак, стрепња Кафе Риа трајала је свега неколико секунди.

И други бараж сениора био је узбудљив иако то коначан резултат не наговјештава. Кафаница је почела офанзивно и повела са 2:0, али је Вележ успио да изједначи. До краја полувремена билећки састав поново долази до предности. Када су Невесињци у финишу кренули на све или ништа Кафаница их је казнила са још три гола.

Пионири ТР „Килавци“ су направили прави подвиг пошто су доста старије ривале из гатачке Тврђаве избацили на пенале. У полуфинале је прошао и пионирски састав Делија и екипа пјетлића Аурора.

Резултати

Пјетлићи: Аурора - Салон љепоте Лариса 0:0 (пен.4:2), пионири: Делије - Месара РОГ 3:1 (Граховац 2, Таминџија-Вујовић),Тврђава Гацко-ТР „Килавци“ 0:0 (пен.2:4), сениори: Кафе Клуб – Кафе Рио 2:3, Кафаница Билећа - W Win ВЕЛЕЖ 6:2.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!