Завршен Божићни турнир - Побједници Бемикс и Локопортал Триал | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Завршен Божићни турнир - Побједници Бемикс и Локопортал Триал

Извор: LOKOPORTAL | Датум:16.01.2019.

Тим Локопортал Триал славио је у финалу против Златаре Рубин резултатом 6:2 и поред пехара и медаља освојио је новчану награду од 1.000 КМ.

Као другопласирана екипа Златара Рубин је освојила 500 КМ. Треће мјесто и награду од 300 КМ у конкуренцији ветерана је освојила екипа W-Win Невесиње која је била убједљива против тима Ресторан Кастел из Никшића резултатом 8:4.

Најбољи играч турнира у категорији ветерана био је Јовица Вицо из побједничке екипе. Најбољи голман је био Владо Берак из екипе ГБО Требиње, док је најбољи стријелац био Томислав Стајић из екипе W-Win Невесиње. Награду за Фер-плеј екипу добио је тим Ресторан Кастел из Никшића. Посебна награда уручена је спортској легенди Вањи Делићу који је прије 30 година био првак Југославије, када је у Требињу екипа "Премијера" побиједила "Мостарске кише". Требињци не заборављају истинске спортске легенде, па је господину Вањи је уручен пригодан пехар и признање у име поменутог јубилеја.

У конкуренцији сениора треће мјесто је припало екипи Хрупјела, која је била боља од Стоца и то резултатом 7:1. Друго мјесто припало је екипи Златара Рубин, док је првак Божићног турнира била екипа Бемикс.

Наиме, у 33. минуту сусрета екипа Златаре Рубин је протестујући на судијску одлуку напустила паркет и није се враћала, па је побједа припала Бемиксу.
Увертиру за финални меч сениора пред пуном Спортском двораном "Милош Мрдић" приредиле су екипе омладинских селекција Фудбалског клуба Леотар.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!