Леотар побједом против Козаре побјегао за зачеља | Херцег Телевизија Требиње

Леотар побједом против Козаре побјегао за зачеља

Извор: Радио Требиње | Датум:31.08.2015.

Фудбалери Леотара побиједили су у суботу на „Полицама“ екипу Козаре из Градишке резултатом 2-1, у утакмици 4. кола Прве фудбалске лиге РС.

До прве овосезонске побједе Требињци су стигли головима Стефана Деретића у 40. и Милорада Цимирота у 68. минути – из једанаестерца који је досуђен након играња руком у казненом простору екипе из Градишке.

Погодак за Козару, који је гостима обећавао подјелу бодова у Требињу, постигао је Дејан Глишић у 56. минути.

У мечу против Козаре у дресу Леотара дебитовао је Драган Цицовић, који је прошлу сезону играо у далеком Мјанмару, као и повратник међу плаво-бијеле Саво Андрић. У клуб са „Полица“ вратио се и Бојан Зорановић, који би требало да предводи напад Требињаца већ од наредног кола против Сутјеске у Фочи.

„Тешка, али важна побједа. Добром игром, френетичном борбом и залагањем успјели смо да освојимо та три бода, која нас уводе у мирну луку поред наставак првенства. Најприје нас чека тешко гостовање у Фочи, али ћемо у нападу бити јачи за Зорановића, а и Цицовић се показао као капитално појачање. Надам се да ћемо у наредном периоду још више урадити на консолидацији тима и да нас чекају још бољи резултати“, рекао је након утакмице шеф стручног штаба Леотара Рајко Mичета.