Нове медаље за Атлетски клуб 'Требиње' у Сарајеву | Херцег Телевизија Требиње

Нове медаље за Атлетски клуб 'Требиње' у Сарајеву

Извор: ХЕРЦЕГ ТВ | Датум:24.06.2019.

У Сарајеву је одржано Првенство БиХ за старије јуниоре и јуниорке, а Атлетски клуб "Требиње" и млади такмичари овог клуба су освојили двије медаље.

Најзначајнији резултат је постигао Марко Шуковић у дисциплини скок у вис прескочивши 180 cm, иако још увијек старији пионир освојио је треће мјесто и бронзану медаљу у двије старосне категорије изнад његове.

Сам резултат 180 cm је вриједнији од пласмана јер је ова висина једна од најбољих у окружењу за његову категорију.

Јово Мандрапа је у дисциплини бацање диска такође освојио бронзану медаљу са новим личним рекордом 37,43.

Сљедеће недјеље Атлетски клуб "Требиње" очекује Првенство БиХ у категорији млађих јуниора/ки гдје очекују још боље резултате.