Реми Вележа на градском стадиону | Херцег Телевизија Требиње

Реми Вележа на градском стадиону

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:12.10.2015.

У  4. колу Регионалне лиге РС – југ фудбалери Вележа  одиграли су јуче неријешено 2:2 са Романијом. По тешком терену ривали су  показали доста труда, али је било и грешака. Сви голови постигнути су у првом полувремену. Повели су домаћи  голом Продановића из слободног ударца, а потом су гости са Пала направили потпун преокрет. Ипак, до краја полувремена Вележ је поравнао резултат што је био и коначан исход  утакмице.

У сриједу 12. октобра Вележ игра утакмицу осмине финала Купа РС  против Пролетера из Теслића. Игра се само један сусрет на Градском стадиону.