Velež poražen u osmini finala fudbalskok Kupa RS | Herceg Televizija Trebinje

Velež poražen u osmini finala fudbalskok Kupa RS

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:14.10.2015.
U  osmini finala Kupa Republike Srpske Velež je danas u Nevesinju poražen od Proletera iz Teslića rezultatom 3:0. I pored velike želje i borbenosti mladi nevesinjski tim nije uspio da napravi iznenađenje. Gosti su bili kvalitetan rival sa odličnom organizacijom igre i ubojitim napadom.

I pored toga što su rano primili gol fudbaleri Veleža su solidno odigrali prvo poluvrijeme, ali su u nastavku izgubili svježinu. Drugi gol gostiju već na otvaranju drugog poluvremena obeshrabrio je Nevesinjce  u nastojanjima da utakmicu učine što neizvjesnijom.

Težak teren i jaka kiša onemogućili su rivale da se predstave u pravom svjetlu.