Након Леотара, невесињски рукометаши савладали и Херцеговац | Херцег Телевизија Требиње

Након Леотара, невесињски рукометаши савладали и Херцеговац

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:02.11.2015.

У 7. колу Прве рукометне лиге РС  Херцеговина је синоћ у Билећи савладала Херцеговац са 31:25 ( 14:14). Десет минута полетне игре у другом полувремену невесињској екипи је било довољно да направи недостижну разлику од седам голова коју су без проблема задржали до краја.

Тренер Драгомир Шапоња дао је прилику свим играчима, а најрасположенији су били Владо Драганић са 10 голова, Војислав Чабрило са осам и Немања Ивановић са шест погодака.

Након тријумфа над Леотаром у прошлом колу Невесињци су поразили и другог херцеговачког ривала  и тако  дали до знања гдје се игра најбољи рукомет у Херцеговини.

Невесињски састав  у новој сезони има свих пет побједа. Наредне суботе у Спортској дворани „Невесињка“ дочекује Бијељину.