Невесињски футсалери наставили побједнички низ | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Невесињски футсалери наставили побједнички низ

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:24.11.2019.

КМФ „Невесиње“ био је успјешан на овосезонској премијери пред домаћим навијачима. У занимљивој утакмици у Спортској дворани „Невесињка“ домаћи су савладали Јахорину са 4:2 и са три стартне побједе чврсто држе чело табеле у Првој лиги РС.

Невесињци су играли офанзивно и стварали прилике, али су за тријумф морали уложити много труда. Екипа са Пала се представила као дисциплинована и чврста екипа.

КМФ „Невесиње“ је након неколико пропуштених прилика стигао у вођство у 13. минуту. Гости су изједначили у самом финишу првог дијела, а када су у уводним минутама наставка још једном затресли мрежу Ромовића на терену је постајало све узбудљивије. Домаћи су високим пресингом натјерали ривала на грчевиту одбрану и убрзо је стигло поравнање. Невесињци су наставили да опсједају гол Паљана и у 29. минуту поново су стигли до вођства. Други гол Пудара у 32. минуту увео је утакмици у мирнију фазу. У самом финишу Јахорина је у нападачке акције укључила и голмана, али без резултата.

Невесињска екипа сада има све три побједе и у наредном колу гостује у Бањалуци Полицајцу који такође нема пораза. Претходно ће у Добоју играти утакмицу 1/8 финала Купа БиХ са домаћим Лилиумом.

Вечерас је у Спортској дворани „Невесињка“ било планирано да се КМФ „Невесиње“ уруче пехари и медаље за освојену титулу првака РС. Међутим, због спријечености представника Фудбалског савеза РС да допутује у Невесиње, подјела одличја пролонгирана је за неку наредну прилику.

НЕВЕСИЊЕ – ЈАХОРИНА 4:2 (1:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 300. Судије: Немања Вујадин, Зоран Сокнић (И. Сарајево). Стријелци: 1:0 Пудар у 13, 1:1 Кошарац у 19, 1:2 Кошарац у 22, 2:2 Лакета у 25, 3:2 Радовановић у 29, 4:2 Пудар у 32. минуту.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Миличевић, Лакета, Кљакић, Гутић, Радовановић, Вуковић, Комлен, Шаренац, Глоговац.

ЈАХОРИНА: Миладиновић, Дабарчић, Обрадовић, Вуковић, Тадић, Кошарац, Јефтовић, Лазић, Козић, Короман, Церовина.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!