Требињци поражени у Мркоњић Граду | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Требињци поражени у Мркоњић Граду

Извор: Радио Требиње | Фото: Радио Требиње | Датум:02.12.2019.

Кошаркаши „Леотара“ поражени су синоћ у Мркоњић Граду од домаће „Младости“ резултатом 102:85, у утакмици 8. кола Лиге 12 Првенства БиХ.

Након резултатски изједначеног првог периода, одлучујућа је била друга четвртина сусрета коју су домаћи добили са 19 поена предности (34:15).

Мркоњићани су у трећем периоду стизали и до +24, а гости нису успјели да завршницу сусрета учине неизвјеснијом ни након серије почетком посљедње четвртине - када су заостатак смањили на свега шест поена.

Најефикаснији у „Леотару“ вечерас је био Владимир Алексић са 22 поена и 7 скокова. Марко Рикало је уписао 19 поена и 4 асистенције, а Срђан Дамјановић 10 поена.

Код домаћих је најбољи био Требињац Стефан Мијовић са чак 36 поена, уз 8 асистенција.

Требињцима је ово био трећи пораз ове сезоне, у којој су уписали и пет побједа – а на табели су на 5. мјесту са 13 бодова.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!