Невесињски футсалери поражени у дербију Прве лиге РС | Херцег Телевизија Требиње

Невесињски футсалери поражени у дербију Прве лиге РС

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:02.12.2019.

У дерби утакмици 4. кола Прве футсал лиге Републике Српске КМФ“Невесиње“ поражен је у Челинцу од КМФ „Полицајац“ резултатом 4:0. Невесињци игром нису заслужили овако убједљив пораз пошто су у највећем дијелу сусрета били равноправан ривал.

Након чврстог првог полувремена у којем су мреже мировале, домаћи већ у првом минуту наставка стижу до вођства. Када су Невесињци кренули отвореније за само пет минута примили су још три гола.

КМФ „Полицајац“ је забиљежио четврти тријумф, а невесињски састав је након првог пораза пао на трећу позицију на табели.

КМФ „ПОЛИЦАЈАЦ“ – КМФ „НЕВЕСИЊЕ“ 4:0 (0:0)

Спортска дворана у Челинцу. Гледалаца: 300. Судија: Жељко Драгојевић, Синиша Иванчевић (Бањалука). Стријелци: 1:0 Муњиза, 2:0 Вучић, 3:0 Верић, 4:0 Муњиза.

ПОЛИЦАЈАЦ: Станивуковић, Вучић, Верић, Павловић, Муњиза, Добријевић, Стојановић, Глигић, Копања, Пиваш, Недић, Кокановић

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Радовановић, Пудар, Миличевић, Лакета, Глоговац, Гутић, Продановић, Кљакић, Комлен, Вуковић, Драшковић, Шаренац.