Атлетичари освојили шест медаља у Београду | Херцег Телевизија Требиње

Атлетичари освојили шест медаља у Београду

Извор: Радио Требиње | Датум:16.12.2019.

ланови атлетског клуба „Леотар“ освојили су шест медаља, златну, двије сребрне и три бронзане  на четвртом „Минитингу будућих шампиона“ одржаном у Боеграду.

Игор Зеленовић освојио је златну медаљу у скоку у даљ и бронзану у трци на  200 метара.

Дијана Ковач била је сребрна у скоку у вис.

Завидан резултат остварила  је Срна Данојлић, освојивши сребну медаљу у двобоју, трци на  50 метара и скоку у даљ.

Срни је друго мјесто припало у конкуренцији више од 100 такмичара, који су годину дана старији од ње.

Кристијана  Кушић освојила је двије бронзане мадаље,  у тркама на 60 и 200 метара.

На митингу у Београду учестовали су млади атлетичари из БиХ, Црне Горе,  Хрватска и земље домаћина.

Ово је било и посљедња провјера за требињске атлетичаре у 2019. години, а у Атлетском клубу „Леотар“ наводе да  млади атлетичари постижу све запаженије резултате на домаћим и међународним теренима.