Херцеговина силна у Козарској Дубици | Херцег Телевизија Требиње

Херцеговина силна у Козарској Дубици

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:15.11.2015.
У 8. колу Прве рукометне лиге РС Херцеговина је синоћ у Козарској Дубици савладала  Козару МП резултатом 39:32. Невесињци су тако наставили невјероватан побједнички низ у којем руше ривале широм Републике Српске. Ни дуго путовање у Козарску Дубицу није оставило трага на екипи Драгомира Шапоње, па су навијачима  у Невесињу приредили још једно задовољство.

Херцеговина је прво полувријеме завршила са преднoшћу од два гола, а најбољи период је имала  у првим минутама наставка када су невесињски младићи трасирали даљи ток утакмице. Стријелци су били расположени, посебно тројац Ивановић, Чабрило и Драганић са по осам голова. Ковачевић и Драговић су по четири пута затресли мрежу домаћина.У другом полувремену истакао се и голман Будовић.

У наредом колу у Невесињу Херцеговина дочекује Младост која тренутно заузима другу позицију на табели Прве лиге РС.