ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: Невесињци поразили и другу прњаворску екипу | Херцег Телевизија Требиње

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: Невесињци поразили и другу прњаворску екипу

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:30.11.2015.

У 4. колу Прве футсал лиге Републике Српске  КМФ“ Невесиње“ савладао је синоћ КМФ „Обилић“ резултатом  4:2. Невесињци су главнину посла обавили у прва три минута, па је и доста гледалаца у Спортској дворани „Невесињка“ пропустило да види чак три гола.

Два пута Вучетић  и једном Трутина шокирали су Прњаворчане већ на старту  и то је трасирало даљи ток утакмице. Истина, гости су  поготком Лукића у 9. минуту смањили заостатак, али до краја полувремена више нису угрозили Ромовића.

Почетком другог полувремена други жути картон, а самим тим и искључење добио је Вучетић и то је био велики хендикеп за домаће. Ипак, Невесињци су зналачки чували стечено вођство и орјентисали се на контранападе.

Када је Обилић преко Милаковића  два минута прије краја смањио на 3:2 очекивао се буран финиш. Али  већ у сљедећем нападу Булајић је лијепим поготком распршио наде гостију.

Невесињци су тако у само четири дана савладали два прволигаша из Прњавора и послије  некомплетног четвртог  кола заузимају водећу позицију са 9 бодова.