ЛЕО КОРАК ДАЉЕ ОД ЦИЉА: 'Зрињски' однио бодове из Требиња | Херцег Телевизија Требиње

ЛЕО КОРАК ДАЉЕ ОД ЦИЉА: 'Зрињски' однио бодове из Требиња

Извор: Радио Требиње | Фото: Радио Требиње | Датум:03.02.2020.

Кошаркаши „Леотара“ поражени су вечерас пред својим навијачима од екипе „Зрињског“ из Мостара резултатом 73:79 - по четвртинама 13:18, 18:15, 20:20, 22:26 - у утакмици 17. кола Лиге 12 Првенства БиХ.

Поразом на свом терену од директног конкурента, а трећим узастопним у првенству, Требињци су „прокоцкали“ вриједну побједу остварену против истог ривала у Мостару у првом дијелу сезоне и направили корак уназад у борби за пласман међу шест најбољих екипа Лиге 12.

У дербију са пуно борбе али и погрешака екипе су се смјењивале у вођству све до пет минута прије краја - када Мостарци добром нападачком серијом први пут долазе до двоцифрене разлике, што им је било довољно да упишу важну гостујућу побједу.

Најбољи у редовима домаћих вечерас је био Дејан Шакотић са 27 поена и чак 7 погођених тројки из 10 покушаја.

Владимир Алексић је постигао 15, а Марко Рикало 10 поена.