Реми против 'Коњуха' у Бреговима | Херцег Телевизија Требиње

Реми против 'Коњуха' у Бреговима

Извор: Радио Требиње | Фото: Радио Требиње | Датум:08.03.2020.

Рукометаши „Леотара“ одиграли су синоћ на свом терену неријешено 31:31 (16:14) против „Коњуха“ из Живиница, у утакимици 18. кола Премијер лиге БиХ.

Гости су пружили квалитетан отпор требињским рукометашима, иако су током цијелог сусрета били у заостатку држали су резултатски прикључак, чекали своју шансу и на крају заслужено однијели бод из Требиња.

Десетак минута прије краја утакмице Требињци су имали и четири гола вишка, али ни то није било довољно за побједу. Гости су изборили неизвјесну завршницу, а пола минуте прије краја погађају са седам метара за реми и подјелу бодова.

У посљедњем нападу судије су свирале седмерац и за домаће, али је делегат ову одлуку поништио процијенивши да је прекршај био након истека времена. У Рукометном клубу „Леотар“ сматрају да су оштећени и најавили су жалбу комесару такмичења.

Најбољи у домаћој екипи синоћ су били Срдановић са 9, Миличевић са 7 и Николић са 5 погодака.

Требињци и након овог кола остају на 11. позицији на табели Премијер лиге, са 23 бода - из седам побједа, девет пораза и два неријешена дуела.