БОЖИЋНИ ТУРНИР У НЕВЕСИЊУ: Требињцима довољно 5 минута за полуфинале | Херцег Телевизија Требиње

БОЖИЋНИ ТУРНИР У НЕВЕСИЊУ: Требињцима довољно 5 минута за полуфинале

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:31.12.2015.

Други полуфиналиста на Меморијалном турниру "Мишо Таминџија" у конкуренцији сениора је ТВИНС Уникредит банка која је синоћ убједљиво поразила ПИНК АЛФ резултатом 7:2. Требињци су посао завршили у уводних пет минута када је Шутало три пута из голманског простора убацио лопту у мрежу. Мостарци су након тога покушали да пронађу игру, али им је мало тога успијевало против корпулентније требињске екипе.

ТВИНС Уникредит банка у полуфиналу чека побједника утакмице Ресторан НЕВЕСИЊЕ – Аутопраоница ЂУРО.

Посљедња утакмица А групе јуниора није одиграна јер се гатачки Југопревоз није појавио у термину одигравања утакмице, па су бодови уписани Фризерском салону ФИКС.

У полуфиналу ћемо гледати окршаје невесињских и требињских екипа. Састају се:

Кафе ДИОНИС – Хрупјела

Фризерски салон ФИКС – Горица

У пионирској конкуренцији посљедњи полуфиналиста је  Драгстор Код Милана који је вечерас елиминисао Дискотеку Корзо 2. Најмлађи учесници турнира су завршили лигашку фазу, а четири најбоља састава играју полуфинале.

На турниру слиједи дводневна пауза због новогодишњих празника.

Резултати – пјетлићи: МесараРОГ – Кафе КИНГ 0:0 (пен. 6:5), пионири: Дискотека Корзо 2- Драгстор Код Милана 2:5 ( Шаренац 2 – Реповић 2, Савић, Лазовић), јуниори: Фризерски салон ФИКС – Југопревоз Гацко 3:0 (п.ф.). сениори: ТВИНС Уникредит банка – ПИНК АЛФ Мостар 7:2.

ТВИНС Уникредит банка - ПИНК АЛФ Мостар   7:2 ( 4:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 250.Судије:Вукасовић, Шиљеговић. Стријелци: 1:0 Шутало, 2:0 Шутало, 3:0 Шутало,3:1 М. Козарић, 4:1 Џуџа, 5:1 Ср.Андрић, 6:1 Миладиновић, 6:2 Гобовић а.г., 7:2 Миладиновић.

ТВИНС Уникредит банка: Перишић, Са.Андрић,Ср.Андрић, Вицо, Џуџа, Миладиновић, Шутало, Гобовић, Ћурић, Рудакијевић.

ПИНК АЛФ Мостар: Мулалић, Милетић, Никше, Беганић, М. Козарић, Л. Козарић, Путица, Скоко, Галић, Марковић.