Фудбалери Леотара савладали прњаворски Љубић са 4:0 | Херцег Телевизија Требиње

Фудбалери Леотара савладали прњаворски Љубић са 4:0

Извор: Радио Требиње | Фото: Радио Требиње | Датум:22.08.2020.

У 3. колу Прве лиге Републике Српске требињски Леотар је побиједио екипу Љубића из Прњавора са 4:0 (1:0).

Домаћин је повео у 10. минуту, а сигуран реализатор са бијеле тачке за домаћона био је Зечевић. Други гол за Леотар право је ремек дјело Ристића. Леотар је повео са 3:0 када је Зечевић сам изашао пред голмана Љубића и рутински постигао гол. Само два минута касније одлична асистенција Зечевића, а гол је постигао Шиповац.

Након трећег кола Требињци имају 7 бодова, а у наредном колу Требињци гостују у Јањи гдје их дочекује ФK „Подриње“.