Кик боксери Вележа одлични на Илиџи | Херцег Телевизија Требиње

Кик боксери Вележа одлични на Илиџи

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:28.02.2016.
Кик боксери „Вележа“  Иван Петковић и Ивана Радић освојили су златне медаље на Међународном купу „Илиџа опен 2016“. На побједничко постоље пели су се и Данка Којичић и Никола Шаран. На турниру је учествовало 430 такмичара из Србије, Хрватске, Словеније, Црне Горе и БиХ.

Старији кадет Иван Петковић наступао је у дисциплини кик лајт и као и на претходних неколико такмичења није имао достојног ривала. Ивана Радић осим што је освојила најсјајније одличе добила је и пехар намијењен најбољој старијој кадеткињи турнира. Успјех невесињских кик боксера употпунили су Данка Којичић која је у конкуренцији сениорки у дисциплини кик лајт заузела друго мјесто и млађи кадет Никола Шаран освајањем бронзане медаље у лајт контакту.

Лука Терзић и Сергеј Пудар поражени су у ¼ финалу.