Лео поражен и од „Зрињског“ | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Лео поражен и од „Зрињског“

Извор: Radio Trebinje | Датум:11.09.2021.

Фудбалери „Леотара“ поражени су данас на „Полицама“ од екипе „Зрињског“ резултатом 0:1, у утакмици 8. кола Премијер лиге БиХ.

Бољу игру гости из Мостара крунисали су поготком у 27. минути, преко Драгана Јурановића, чији је шут са врха шеснаестерца голман Перишић зауставио, али тек када је лопта прешла гол линију.

И у наставку Мостарци су имали конкретније прилике док су домаћи своју најбољу пропустили у 85. минути - Секуловић је након корнера био највиши у скоку али је његов шут, иза већ савладаног голмана „Зрињског“, зауставио Билбија.

„Својим играчима немам шта да замјерим – одиграли су добру утакмицу, скоро читаво вријеме парирали противнику, имали и прилике које нисмо искористили. Окрећемо се наредним утакмицама, и ако будемо наставили у овоме ритму - да се екипа подиже и игра све боље – можемо се надати и бољим резултатима“, рекао је након меча шеф стручног штаба „Леотара“ Бранислав Крунић.

Требињци након осам кола остају на 10. позицији на табели са 5 освојених бодова.

У наредном колу очекује их тешко гостовање на Кошеву код екипе „Сарајева“.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!