Рукометаши Леотара поражени од Слободе | Херцег Телевизија Требиње

Рукометаши Леотара поражени од Слободе

Извор: Radio Trebinje | Датум:11.12.2021.

У оквиру 14. кола Премијер лиге БиХ рукометаши Леотара поражени су вечерас од екипе Слободе резултатом 25:26 (13:9).

У 9 минуту меча дошло је до сукоба међу играчима, што су судије санкционисале црвеним картонима за обје екипе. Из екипе Леотара из игре је искључен Томић, код гостију Бећић.

Иако су у првом полувремену рукометаши Леотара били бољи и имали четири гола предности, у другом полувремену долази до пада у игри, што су гости искористили и преузели вођство.

Посљедње коло Леотар гостује код екипе Градачца, након чега иду на заслужену паузу.