Одиграна пријатељска утакмица између Требиње 03 и Црвене звезде | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Одиграна пријатељска утакмица између Требиње 03 и Црвене звезде

Извор: Херцег ТВ | Фото: Херцег ТВ | Датум:17.09.2016.

У Спортској дворани „Милош Мрдић“ синоћ је одиграна пријатељска утакмица између ЖКК „Требиње 03“ и ЖКК „Црвена звезда“ из Београда, у којој су гости славили резултатом 49:106, по четвртинама 12:30, 10:27, 12:23, 15:26.

trebinje-03-zvezda-1

Ова утакмица имала је пријатељски карактер, а домаће кошаркашице званично још нису почеле са припремама јер им првенство почиње тек крајем октобра, али су се бориле у оквирима својих могућности.

За њих није постојала ниједна изгубљена лопта, трчале су и бориле се желећи да реномираном противнику пруже што већи отпор.

Од почетка меча су кошаркашице „Црвене звезде“ повеле и своје вођство увећавале током утакмице. На одмор се отишло са резултатом 22:57.

У другом полувремену иста ситуација као и у првом. Kрајњи резултат на семафору гласио је 49:106.

Послије утакмице радост и осмијех на лицу тренера Милорада Надаждина био је очигледан, јер су „малене“ одиграле утакмицу против јаког противника и памтиће данашњи дан јер су играле против вишеструких првакиња Републике Србије.

Ова утакмица остаће у памћењу и гошћама из Београда које су са аплаузом испраћене након утакмице.

Прије меча, народни посланик Лука Петровић и Милица Ијачић уручили су дрес са бројем 7 хероини српског и свјетског спорта Наташи Kовачевић.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!