Леотар након драматичног преокрета у Приједору остварио виталну побједу у борби за опстанак | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Извор: Radio Trebinje | Датум:05.03.2022.

Фудбалери Леотара великим преокретом славили су резултатом 2:1 на гостовању Рудару у Приједору и тако ривалу у борби за опстанак нанијели врло тежак ударац.

Рудар и Леотар су 21. коло Премијер лиге дочекали поравнати на диоби позиције која води у нижи ранг са 16 бодова. Међутим, након утакмице великој побједи се радовао Леотар.

У 38. минути сусрета бољу игру домаћина у првом дијелу крунисао је Никола Мандић за вођство Рудара. Резултатом 1:0 отишло се на одмор.

Рудар је мирно контролисао игру и током другог дијела. Ништа није указивало да ћемо видјети оно што се десило у посљедњим тренуцима.

Прво је у 87. минути Миљан Говедарица поравнао на 1:1, а онда у надокнади руски ногометаш Рашид Чичба погађа за коначних 1:2.

Побједом је Леотар направио важан корак ка опстанку у друштву најбољих и има три бода више од Рудара и Посушја који су на 10. и 11. мјесту, те четири више од посљедњепласираног Радника.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!