„Младост“ Гацко – ФК „Пролетер“ Дворови 2:0 | Херцег Телевизија Требиње

„Младост“ Гацко – ФК „Пролетер“ Дворови 2:0

Извор: gacko-rs.info | Фото: gacko-rs.info | Датум:17.10.2016.

Фудбалери Младости су у 10. колу јесењег дијела Друге лиге група „Исток“ били домаћин екипи ФК „Пролетер“ из Дворова.

fudbaler

Након 90 минута занимљиве игре утакмица је завршена резултатом 2:0 за домаћина. Да су фудбалери домаће Младости искористили све своје шансе за постизање голова резултат је могао завршити већим бројем погодака. У 20. минуту након боље игре домаћи су постигли погодак и повели 1:0, а стријелац је био Милосав Дангубић. После поготка шансе су се ређале једна за другом. Голман гостујуће екипе био је на висини задатка све до 64. минута када је домаћи играч Бојан Мрковић, након центаршута Антеља, постигао други погодак за водство од 2:0. Када се све сабере био је то један добар меч и рутинска побједа домаћих.

Младост: Гузина, Мрковић, Лозо (од 35. мин. Антељ), Салатић, Комненић (од 69. мин Копривица), Дангубић (од 28. Сушић Д.), Николић, Дубљевић, Бокић, Сушић Н. и Пушара.

Након десет одиграних кола Младост се налази на седмом  мјесту са освојених 15 бодова. На првом мјесту се налази Напредак из Доњег Шепка са освојених 30 бодова.

У наредном 11. колу Првенства РС које се игра  у суботу 22. октобра са почетком у 15 часова фудбалери Младости гостују код екипе ОФК „Гласинац 2011“ са Сокоца.