Šest zlatnih medalja za berkovićke džudiste | Herceg Televizija Trebinje

Šest zlatnih medalja za berkovićke džudiste

Izvor: Opština Berkovići | Foto: Opština Berkovići | Datum:19.10.2016.

U Vogošći u organizaciji Džudo kluba "Bosna" i Japanske ambasade u BiH održan je 16.međunarodni džudo turnir "Sarajevo open"-Nippon and BiH na kome je učestvovalo 43.kluba i oko 400 takmičara.

Berkovićki džudisti učestvovali su sa 8 takmičara koji su ostvarili odličan rezultat osvojivši ukupno 6 medalja,svih 6 zlatnih.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su: Milan Dobranić,Milan Đurica,Jelena Bjelica,Marija Šukić,Marija Dobranić i Kristina Šakota

Uporedo sa ovim turnirom održano je Prvenstvo BiH za seniore do 23.godine na kome su Anđela i Aleksandra Samardžić osvojile prva mjesta i tako postale prvakinje BiH.