Рукометна премијер лига: Тријумф Дервенте у Невесињу | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Херцеговина

Рукометна премијер лига: Тријумф Дервенте у Невесињу

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:20.10.2016.

Рукометаши Херцеговине поражени су вечерас од Дервенте са 28:24 у 7. колу Премијер лиге БиХ. Невесињци  су утакмицу одиграли са много осцилација што је искусна гостујућа екипа знала да казни.

Дервента је боље отворила утакмицу и са брзом измјеном лопте у нападачким акцијама задавала је много проблема домаћој екипи. У 20. минуту гости су имали пет голова предности. Тада наступа најбољи период игре рукометаша Херцеговине у којем су постигли седам голова, а екипа из Дервенте ниједан. На одмор се отишло са резултатом 11:11.

У наставку је Дервента била много конкретнија, али није успијевала да направи озбиљнију предност. С друге стране Невесињци нису могли да вежу бар неколико добрих минута, па је ипак предност остала недостижна.

У редовима Херцеговине најефикаснији је био Драганић са седам голова. У екипи Дервенте истакли су се Шијаковић и Зекић са по шест голова. У Премијер лиги БиХ наредних двадесетак дана неће се играти првенствене утакмице. У 8. колу које је на програму 12. новембра Херцеговина дочекује Крајину.

Категорија: Херцеговина

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!